Sastanak sa pročelnikom Upravnog odjela za obrazovanje, sport i branitelje grada Vukovara

U Vukovaru je jučer održan sastanak na temu dovršetka izgradnje natkrivene boćarske dvorane na ŠRC“Lijeva bara“,kojem su nazočili pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, sport i branitelje grada Vukovara Darko Dimić i delegacija Boćarskog saveza Vukovarsko-srijemske županije predvođene predsjednikom Igorom Banovcem.

Dvorana je dovršena ali treba još odraditi tehnički dio,zaprimanje i puštanje u rad  istaknuo je u uvodu pročelnik Dimić,o datumima ne bi govorio jer još treba sve tehničke stvari privesti kraju,i u tom dijelu imate moju potporu kako bi se što prije dvorana stavila na raspolaganje boćarskim klubovima grada Vukovara.Predsjednik Banovac na sastanku je iskazao zadovoljstvo što je grad Vukovar  prepoznao važnost ulaganja u boćanje,i kako će svečanom otvorenju dvorane nazočiti i čelnici HBS-a, a svoj doprinos će dati i savez odigravanjem revijalne utakmice između reprezentacije HBS-a i reprezentacije županije.Predsjednik saveza je u nastavku upoznao pročelnika s inicijativom koja je potekla od našeg saveza da se iduće četiri godine KUP Hrvatske za seniore igra u Vukovaru, a koja je usvojena na 3. sjednici Izvršnog odbora HBS-a.

Na sastanku su nazočili i gl.tajnik saveza Branko Pranjić i predsjednik BK“Mitnica“ Robert Knežević.

Ovim sastankom nastavljena je suradnja između Saveza i grada Vukovara u čijem su interesu prvenstveno sport i sportaši kao i boćanje  s jasnom vizijom i misijom.